Herb Miasta Przedecz

Polski     English

Dzisiaj jest Piątek, 19 kwietnia 2024
Kroniki > Wydarzenia kulturalne w latach 1995-2006 > Turniej tenisowy (2000)

W dniu 27 lutego Miejski Ośrodek Kultury w Przedczu zorganizował międzygminny turniej tenisa stołowego.
Na turniej przybyło 35 uczestników z Przedcza, Kłodawy, Dębiny, Korzecznika, Rysin oraz liczna przedecka publiczność. Zawodnicy toczyli bój o piękne statuetki w IV kategoriach.
W kategorii I - klas podstawowych I miejsce wywalczył Michał Lewandowski - SP Przedecz, II - Mariusz Szyburski z SP Korzecznik, III - Kamil Kuźmiński z SP Korzecznik.
W kategorii II - gimnazium I lokatę zdobył Marek Zawada z SP2 Kłodawa, II Łukasz Matczak SP2 Kłodawa, III Jacek Sołtysiński SP Korzecznik.
W kategorii III (pow. 15 lat) nagrodę I wywalczył Mariusz Andrzejczak - Przedecz, II Marek Bielawski - Kobylata, III Tomasz Wróblewski z Przedcza.
Kategorię IV stanowiły dziewczęta: I Agnieszka Bielawska SP w Dębinie, II Sylwia Woźniak SP w Korzeczniku i III Agnieszka Rybacka SP w Przedczu.

Zwycięzcy w kategorii III (od lewej) Tomasz Wróblewski, Marek Bielawski i Mariusz Andrzejczak.