Przedecz, Zamek, Zamki, Wielkopolska, Koło, Kłodawa, Chodecz, Izbica, Kujawy

Herb Miasta Przedecz

Polski     EnglishDzisiaj jest Niedziela, 26 maja 2024
Aktualności > Zwycięstwo UKS SALUS Przedecz w meczu III ligi piłki ręcznej (06.03.2011)

      UKS SALUS Przedecz w meczu III kolejki II rundy spotkań w ramach Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Ręcznej wygrał z zespołem LUKS Olimp Jeżewo 32:28. Mecz rozgrywano o nietypowej godzinie. Wierni kibice przedeckiego zespołu przybyli jednak na to spotkanie. Zespół z Przedcza wystąpił w praktycznie optymalnym składzie. Kilku zawodników tylko narzekało na lekkie urazy. Pierwsze minuty meczu nie zapowiadały horroru jaki miał się wydarzyć. Pierwsze minuty meczu to walka bramka za bramkę. Szczypiorniści z Przedcza do 8 minuty nieznacznie prowadzili. Później nastąpiło załamanie gry SALUS-a, nie udane akcje w ataku, słaba gra w obronie spowodowały, że zespół z Jeżewa uzyskał nawet 4 bramkową przewagę. Przez większość spotkania, to zespół gości kontrolował przebieg spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:18 dla zespołu z Jeżewa.

       Podczas przerwy, zawodnicy UKS SALUS Przedecz przeanalizowali swoją grę, i przystąpili do drugiej połowy zmotywowani aby odrobić straty.

       Niestety druga połowa to nadal nieskuteczna gra szczypiornistów z Przedcza. Dopiero w 49 minucie, po zrywie szczypiornistów z Przedcza, na tablicy wyników pojawił się upragniony remis 26:26. Zawodnicy z Przedcza znacznie poprawili grę w obronie. Bardzo dobre spotkanie zagrał Michał Szymczak, który był filarem obrony UKS-u. W końcówce meczu trzy cenne trafienia zaliczył Dawid Hoang Van. Szczypiorniści UKS SALUS Przedecz uzyskali 2 bramkową przewagę, którą utrzymał do końca spotkania. W ostatnich sekundach meczu prowadzenie wzrosło do 4 bramek i mecz zakończył się wynikiem 32:28 dla zespołu UKS SALUS Przedecz.

Adam Adamczewski

SALUS Przedecz wystąpił w następującym składzie:
1. Marcin Konopiński
2. Damian Michalski
3. Pawel Banasiak
4. Kamil Bieniek
5. Rafał Czyżnikowski
6. Mateusz Dopierała
7. Mateusz Frontczak
8. Dawid Hoang Van
9. Karol Janicki
10. Krystian Marciniak
11. Adam Nowakowski
12. Przemysław Pacholczyk
13. Michał Szymczak
14. Wiktor Zasada
Trener: Edward Dereszewski


Więcej informacji na www.salus.przedecz.net


Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ
Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ
Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ
Powiększ
fot. Emilia Rybińska, Damian Więtczak
© Copyright 2001-2018