Przedecz, Zamek, Zamki, Wielkopolska, Koło, Kłodawa, Chodecz, Izbica, Kujawy

Herb Miasta Przedecz

Polski     English







Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 grudnia 2018
Aktualności > Wyniki wyborów samorządowych 2010

Wyniki wyborów samorządowych z dnia 21.11.2010r. opracowane na podstawie danych Państwowej Komisji Wyborczej


Wybory Burmistrza

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
Lp. Nazwisko i imię Wiek Nazwa komitetu Liczba głosów % głosów Wybrany
1  Pszczółkowska Joanna 34 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDECZ - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 326 13.90% NIE
 
2  Rybiński Grzegorz 39 KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE ZIEMI PRZEDECKIEJ 279 11.89% NIE
 
3  Siwiński Witold 55 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ 1326 56.52% TAK
 
4  Zasada Remigiusz Zdzisław 59 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ 415 17.69% NIE



Wybory do rady gminy

Okręg wyborczy nr 1.
Ulice w m. Przedecz: Dr Markowskiego, Gen. Bema, Kol. Za Cmentarzem, Kościuszki, Ks. Ornastowskiego, Kuleszy, Plac Św. Wawrzyńca, Rejtana, Sienkiewicza, Szkolna, Traugutta, Umińskiego

3 mandaty
Nr na liście Nazwisko i imię Wiek Lista Liczba głosów % głosów w okręgu Mandat
1  Brzozowski Edward Jacek 50 Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 61 13,50% NIE
2  Mikołajewska Alina Maria 26 33 7,30% NIE
3  Wrzesiński Tomasz Piotr 40 42 9,29% NIE
 
1  Robaszewski Jerzy Stanisław 44 Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ 126 27,88% TAK
2  Dereszewski Zenon 56 100 22,12% TAK
3  Szczepaniak Jarosław 33 42 9,29% NIE
 
1  Łuczak Tomasz 35 Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ 44 9,73% NIE
2  Cicha Barbara 46 77 17,04% NIE
3  Jarząb Jan 59 41 9,07% NIE
 
1  Kacprzak Iwona Maria 38 Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDECZ - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 49 10,84% NIE
2  Jarecki Tomasz 24 42 9,29% NIE
3  Pawłowski Włodzimierz 51 45 9,96% NIE
 
1  Majewski Andrzej Piotr 55 Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE ZIEMI PRZEDECKIEJ 115 25,44% TAK
2  Rybiński Grzegorz 39 99 21,90% NIE
3  Wrzesiński Kazimierz 39 75 16,59% NIE


Okręg wyborczy nr 2.
Ulice w m. Przedecz: 20-go Stycznia, Chłodna, Kilińskiego, Kol. Nad Jeziorem, Kol. Pod Kobylatą, Kopernika, Leśna, Nowa, 1 Maja, Plac Wolności, Rybacka, 70-lecia Niep. Polski, Szemplińskiego, Waryńskiego, Wyszyńskiego, Zamkowa

3 mandaty
Nr na liście Nazwisko i imię Wiek Lista Liczba głosów % głosów w okręgu Mandat
1  Mazurek Piotr Feliks 46 Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 88 19,09% NIE
2  Gawrysiak Paweł Jan 32 61 13,23% NIE
3  Michalski Krzysztof Stanisław 42 46 9,98% NIE
 
1  Nowakowski Krzysztof Maciej 46 Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ 76 16,49% NIE
2  Zdziennicki Henryk 51 103 22,34% TAK
3  Adamczewski Adam 25 97 21,04% TAK
 
1  Jabłoński Andrzej 45 Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ 50 10,85% NIE
2  Faryńska Danuta Gabriela 27 29 6,29% NIE
3  Niszczak Anna Maria 41 36 7,81% NIE
 
1  Jaworska Anna 42 Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDECZ - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 32 6,94% NIE
2  Narazińska Krystyna 50 83 18,00% NIE
3  Chęcińska Elżbieta 42 37 8,03% NIE
 
1  Górecki Piotr 56 Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE ZIEMI PRZEDECKIEJ 85 18,44% NIE
2  Łuczak Marek Henryk 51 104 22,56% TAK
3  Wardziński Andrzej Marek 59 78 16,92% NIE


Okręg wyborczy nr 3.
Sołectwa w Gminie: Chrustowo, Dziewczopólko

1 mandat
Nr na liście Nazwisko i imię Wiek Lista Liczba głosów % głosów w okręgu Mandat
1  Majewska Małgorzata 40 Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 13 11,02% NIE
 
1  Brzeziński Krzysztof Józef 56 Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ 61 51,69% TAK
 
1  Osińska Małgorzata Edyta 28 Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDECZ - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 19 16,10% NIE
 
1  Powietrzyński Sławomir Piotr 45 Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE ZIEMI PRZEDECKIEJ 25 21,19% NIE


Okręg wyborczy nr 4.
Sołectwa w Gminie: Katarzyna

1 mandat
Nr na liście Nazwisko i imię Wiek Lista Liczba głosów % głosów w okręgu Mandat
1  Skorupa Jan Józef 44 Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ 63 32,81% NIE
 
1  Rosiak Maryla Andżelika 24 Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ 14 7,29% NIE
 
1  Krzywdzińska Zyta Gabriela 58 Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDECZ - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 41 21,35% NIE
 
1  Michalska Anna 47 Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE ZIEMI PRZEDECKIEJ 74 38,54% TAK


Okręg wyborczy nr 5.
Sołectwa w Gminie: Rybno

1 mandat
Nr na liście Nazwisko i imię Wiek Lista Liczba głosów % głosów w okręgu Mandat
1  Jankowski Włodzimierz 44 Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 11 7,24% NIE
 
1  Mójta Łukasz 27 Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ 97 63,82% TAK
 
1  Gawrysiak Arkadiusz Daniel 30 Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ 18 11,84% NIE
 
1  Krasucka Genowefa Marianna 58 Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDECZ - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 8 5,26% NIE
 
1  Kawalec Ireneusz 45 Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE ZIEMI PRZEDECKIEJ 18 11,84% NIE


Okręg wyborczy nr 6.
Sołectwa w Gminie: Zalesie, Żarowo

2 mandaty
Nr na liście Nazwisko i imię Wiek Lista Liczba głosów % głosów w okręgu Mandat
1  Tończyk Michał Andrzej 25 Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 17 6,27% NIE
 
1  Dalak Jan 53 Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 73 26,94% NIE
 
1  Bińkowski Leszek Mieczysław 64 Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ 121 44,65% TAK
2  Kurlapski Jerzy 62 107 39,48% TAK
 
1  Niezborski Mariusz 29 Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDECZ - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 50 18,45% NIE
2  Gawrysiak Katarzyna Mirosława 44 37 13,65% NIE
 
1  Modrzejewska Halina Małgorzata 39 Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE ZIEMI PRZEDECKIEJ 36 13,28% NIE


Okręg wyborczy nr 7.
Sołectwa w Gminie: Arkuszewo, Holenderki

1 mandat
Nr na liście Nazwisko i imię Wiek Lista Liczba głosów % głosów w okręgu Mandat
1  Dopierała Wiesław 43 Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 34 16,11% NIE
 
1  Kowalczyk Mirosław Józef 64 Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ 66 31,28% NIE
 
1  Ginter Zbigniew 33 Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ 16 7,58% NIE
 
1  Mójta Dawid Paweł 21 Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDECZ - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 20 9,48% NIE
 
1  Kacprzak Irena Zofia 53 Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE ZIEMI PRZEDECKIEJ 75 35,55% TAK


Okręg wyborczy nr 8.
Sołectwa w Gminie: Dziwie

1 mandat
Nr na liście Nazwisko i imię Wiek Lista Liczba głosów % głosów w okręgu Mandat
1  Dobrowolski Krzysztof 32 Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ 61 40,13% NIE
 
1  Kuźmiński Marek 41 Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ 12 7,89% NIE
 
1  Michałowski Ryszard 31 Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDECZ - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 12 7,89% NIE
 
1  Frontczak Grzegorz 39 Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE ZIEMI PRZEDECKIEJ 67 44,08% TAK


Okręg wyborczy nr 9.
Sołectwa w Gminie: Józefowo, Łączewna

1 mandat
Nr na liście Nazwisko i imię Wiek Lista Liczba głosów % głosów w okręgu Mandat
1  Dopierała Piotr Paweł 30 Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ 55 39,01% TAK
 
1  Kieszkowski Wojciech Jerzy 40 Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ 12 8,51% NIE
 
1  Pokorski Waldemar 23 Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDECZ - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 20 14,18% NIE
 
1  Michalak Wojciech 45 Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE ZIEMI PRZEDECKIEJ 54 38,30% NIE


Okręg wyborczy nr 10.
Sołectwa w Gminie: Jasieniec, Kłokoczyn, Nowa Wieś Wielka

1 mandat
Nr na liście Nazwisko i imię Wiek Lista Liczba głosów % głosów w okręgu Mandat
1  Śmigielski Andrzej Józef 32 Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 12 7,36% NIE
 
1  Mikołajczak Iwona 41 Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI PRZEDECKIEJ 107 65,64% TAK
 
1  Chachuła Tomasz Jacek 41 Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ 10 6,13% NIE
 
1  Karafińska Ilona Anna 42 Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDECZ - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 15 9,20% NIE
 
1  Klimas Agnieszka Stefania 29 Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE ZIEMI PRZEDECKIEJ 19 11,66% NIE



Wybory do rady powiatu*

Okręg nr 3.
Gmina Chodów, Olszówka, Przedecz

Lista kandydatów
Nr na liście Nazwisko i imię Wiek Nazwa komitetu Liczba głosów % głosów w okręgu Mandat
1  Gawrysiak Stanisław 59 Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 335 7.25% NIE
2  Rudniak Albin Grzegorz 55 439 9.50% TAK
 
2  Siwiński Witold 55 Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 514 11.12% TAK
3  Dereszewski Edward 48 205 4.44% NIE
 
1  Roman Kopczyński 58 Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 247 5.34% NIE
4  Zwolińska Mirosława Danuta 41 94 2.03% NIE
 
1  Michalski Bogusław Stanisław 54 Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE 277 5.99% NIE
5  Dominiak Wojciech 39 132 2.86% NIE

* - Na liście kandydatów do rady powiatu zostali wypisani tylko kandydaci z gminy Przedecz. Pełna lista znajduje się na stronach Państwowej Komisji Wyborczej.



© Copyright 2001-2018