Przedecz, Zamek, Zamki, Wielkopolska, Koło, Kłodawa, Chodecz, Izbica, Kujawy

Herb Miasta Przedecz

Polski     EnglishDzisiaj jest Niedziela, 26 maja 2024
Aktualności > Porażka na inaugurację sezonu: Borowiak Czersk - UKS Salus Przedecz (03.10.2010)

      W inauguracyjnym meczu III ligi piłki ręcznej w ramach Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Ręcznej w Toruniu, zespół UKS Salus Przedecz uległ na wyjeździe Borowiakowi Czersk 39-32.

      Zespół z Przedcza przystąpił do tego meczu zmotywowany. Było to pierwsze spotkanie naszych Szczypiornistów w rozgrywkach na takim szczeblu. Pierwsze minuty meczu nie wskazywały końcowego rezultatu. Zespół z Przedcza grał bardzo skutecznie w ataku oraz twardo w obronie. Ewidentnie zespół z Czerska nie przewidział takiego przebiegu wydarzeń i nie mógł znaleźć sposobu na naszych szczypiornistów. Dopiero połowie pierwszej części meczu, zespołowi z Czerska udało się doprowadzić do remisu. Zespół z Czerska kontynuował dobrą grę i wykorzystał ten moment na odskoczenie na kilka bramek.

      Druga połowa rozpoczęła się od kilku akcji zawodników Salusa, które kończyły się niepowodzeniem. Zespół z Czerska prowadził po kilku minutach drugiej połowy różnicą 7-8 bramek. Wtedy to nastąpił zryw naszych Szczypiornistów. Zmniejszyli przewagę do 3 bramek. Niestety doświadczony zespół z Czerska nie zamierzał oddać pola rywalom i znów odskoczył na kilka bramek. W 20 minucie 2 połowy, kolejnym zrywem zespół z Przedcza zmniejszył różnicę do 4 bramek. Brakło jednak zimnej krwi, oraz wyrachowania w niektórych akcjach. Mecz zakończył się wynikiem 39-32 dla Borowiaka Czersk.


SALUS Przedecz wystąpił w następującym składzie:

    1. Adam Adamczewski
    2. Marcin Konopiński
    3. Kamil Bieniek
    4. Mateusz Brzeziński
    5. Edward Dereszewski
    6. Mateusz Dopierała
    7. Mateusz Frontczak
    8. Dawid Hoang Van
    9. Krystian Marciniak
    10. Adam Nowakowski
    11. Marcin Nowakowski
    12. Michał Szymczak
    13. Wiktor Zasada

Zespół zaprasza wszystkich kibiców w sobotę (9.10.2010) godz. 16.00 do hali MOSiR w Kole na kolejny mecz w ramach III ligi piłki ręcznej pomiędzy zespołami SALUS Przedecz i Lubienianka Lubień Kujawski.


Dodatkowe informacje na www.salus.przedecz.netPowiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ
Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ
Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ
Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ
Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ
© Copyright 2001-2018